Najpopularniejsze piosenki na ślub – lista

Jaki początek ceremonii, taki cały ślub? Warto jest zadbać o to, by muzyka, która rozpocznie najważniejszy dzień w życiu, na zawsze zapadła w pamięć gościom weselnym. Najpopularniejsze piosenki na ślub – sprawdź, czy znajdziesz coś dla siebie!

„Hallelujah”

Jeden z największych ślubnych klasyków. Piosnka ta doczekała się wielu muzycznych interpretacji. Pentatonix, Leonard Cohen, Jeff Buckley, Rufus Wainwright, Alexandra Burke czy Alicia Keys – to tylko niektóre z nich. Doskonale znany przebój z pewnością świetnie wpisze się w klimat ślubno-weselny.

„Honestly love you”

Olivię Newton-John publiczność poznała głównie dzięki „Grease”, czyli jednemu z najbardziej znanych musicali lat 70. To nie jej hit „You’re the one that I want” nagrany z Johnem Travoltą jest jednak idealną piosenką ślubną. Zaśpiewajcie „I honestly love you” razem z piosenkarką i przenieście się w weselną magię lat 80.

„Halo”

Na liście najpopularniejszych ślubnych piosenek nie może zabraknąć jednego z największych klasyków od Beyonce. „Halo” na Youtube obejrzano ponad miliard razy! Nic dziwnego – piosenka o oddaniu i wsparciu do końca życia bardzo przemawia nie tylko do młodych par!

„I will always love you”

Czy mogłaby istnieć lista „Najpopularniejsze piosenki na ślub” bez któregoś z utworów Whitney Houston? Raczej nie! Z długiej listy romantycznych hitów wybieramy jednak ten, który ugruntował jej pozycję królowej popu lat 90.

„Without you”

Lata 90. miały jednak jeszcze drugą królową, a była nią Mariah Carey. Urodzona w 1970 roku młoda ówcześnie wokalistka podbiła listy przebojów coverem piosenki „Without you”. Nic więc dziwnego, że dziś jest to najpopularniejsza wersja hitu.

„Angels”

Kiedy łobuz z Take That postawił na solową karierę, niewielu przewidywało, że potrwa ona do dziś. Tymczasem Robbie Williams dwie dekady później muzycznie ma się świetnie, a na swoim koncie ma tak romantyczne piosenki, jak „Angels”.

„I don’t want to miss a thing”

Niewiele jest osób, które nie oglądały „Armageddonu” i nie śledziły miłosnej historii pomiędzy bohaterami granymi przez Bena Afflecka i Liv Tyler. Muzyczny motyw przewodni do dzieła skomponowała grupa Aerosmith, tworząc jednocześnie jeden z największych hitów

Najpopularniejsze piosenki na ślub

Najlepsze ślubne inspiracje poznasz również dzięki Wedding Trade Show.

Zapraszamy do Wrocławia już 11 kwietnia! Zarejestruj się już dziś.

Sprawdź nas także na Facebooku!

Wedding Trade Show

Wedding Trade Show Team

Zobacz również

Lista gości weselnych. Kluczowe wskazówki

Planowanie ślubu nie jest łatwym zadaniem. Jest nieskończenie wiele rzeczy, którymi trzeba się zająć, a każda z nich wymaga wielu…

Czarna suknia ślubna – nadmierna ekstrawagancja czy kreatywność?

Czarna suknia ślubna? Wiele osób marszczy brwi, kiedy o niej słyszy. A może w dobie coraz większej liberalizacji podejścia do…

Na ten jeden dzień czeka się całe życie. Przygotuj się do niego z Wedding Trade Show

11 kwietnia 2021, Wrocławskie Centrum Kongresowe i wydarzenie, które spełni ślubne marzenia młodych par. Na ten dzień czeka się całe…