Tysiące odwiedzających chętnych do spełnienia ślubnego marzenia. Tak było na Wedding Trade Show!

7 listopada Wrocławskie Centrum Kongresowe zamieniło się w polską stolicę ślubów. Na uczestników czekało wiele atrakcji, które pozwoliły na realizację wymarzonego weselnego scenariusza. Wszystko dzięki Wedding Trade Show.

Ten dzień we Wrocławiu był wyjątkowy. Prawie 2300 osób odwiedziło Wedding Trade Show – wiodący event w branży ślubnej. Wszystko po to, by wśród 80 wystawców znaleźć nie tylko ślubne inspiracje, ale także gotowe rozwiązania, dzięki którym młode pary będą mogły cieszyć się ceremonią i weselem swoich marzeń.

ŚLUB EKUMENICZNY. CZY INNE WYZNANIE JEST PRZESZKODĄ?

Co działo się podczas Wedding Trade Show?

Odwiedzający Wedding Trade Show mogli skorzystać z wielu atrakcji. Jedną z nich były pokazy mody ślubnej. Na Scenie Głównej zaprezentowały się takie marki, jak Fiancee, Karolina Seeger, Anetta Ejlak, DEVU Diana Walkiewicz, Suknie Ślubne Aksamit czy Monika Adamska. Ponadto, co nieco o roli wedding plannera opowiedzieli przedstawiciele Agencji Ślubnej Sekrety Przyjęć, a Daria Borycka z Wedding Wishes wyjawiła, jakie wyzwania stają przed parami młodymi w 2021 roku.

Uczestnicy mogli również sprawdzić ofertę rozrywkową - pokaz barmański (Oryginalny Bar) i koncerty Czadersów, Sogni D’oro, i LinViolin.

trade

ŚLUB DIANY I KAROLA. MIAŁ BYĆ BAJKĄ, BYŁ POCZĄTKIEM KATASTROFY

W Strefie Konsultacji z kolei można było zaczerpnąć porad od najważniejszych polskich ekspertów w branży ślubnej. Wśród nich znaleźli się między innymi Daria Borycka z Wedding Wishes, która pomogła w kwestiach technicznych odnoszących się do ślubu, Sekrety Przyjęć Agencja Ślubna, której przedstawiciele przeprowadzili przez indywidualne doradztwo ślubne, Wiktoria Konieczna, która opowiedziała o koordynacji dnia ślubu czy też Aleksandra Leszczyńska – Wrocławska Mama – która pokazała najpiękniejsze makijaże ślubne.

trade

 

Ponadto, można było zaznajomić się z ofertami Kawoj, Akademii Pierwszego Tańca, Czarna Góra Resort, Pałacu Sulisław i Zielonej Wróżki.

Wedding Trade Show nie mógł się odbyć bez wspierających liderów rynku. Złotym Sponsorem wydarzenia był Kawoj, czyli nowy wymiar świadczenia kompleksowo usług Foto&Video.

Kolejna edycja Wedding Trade Show przed nami!

Ze względu na dużą popularność wydarzenia, Wedding Trade Show wkrótce po raz kolejny zawita do Wrocławia. We Wrocławskim Centrum Kongresowym widzimy się już 20 marca 2022!

Jednocześnie przypominamy o kolejnych edycjach wydarzenia:
- 21 listopada 2021, Hala Maszyn, Łódź
- 12 grudnia 2021, Centrum Praskie Koneser, Warszawa

Sprawdź nas także na Facebooku!

Wedding Trade Show

Zobacz również

Wedding Trade Show spełniło ślubne marzenia w Łodzi

21 listopada w łódzkiej Hali Maszyn odbyło się Wedding Trade Show. Wydarzenie przygotowało młode pary do najważniejszego dnia w życiu.…

Śluby nie będą miały przed Tobą tajemnic

21 listopada w łódzkiej Hali Maszyn odbędzie się kolejna edycja Wedding Trade Show. Nie ma wydarzenia, które lepiej przygotuje do…

Elegancki Wrocław zamieni się w stolicę mody ślubnej. Odwiedź Wedding Trade Show!

7 listopada we Wrocławskim Centrum Kongresowym odbędzie się Wedding Trade Show – największy event w branży ślubnej. Na uczestników czekają…