Śluby gwiazd. Znani Polacy, którzy stanęli na ślubnym kobiercu w 2020 roku

2020 rok nie będzie zapamiętany jako najlepszy w branży ślubnej. W Polsce nie brakowało jednak celebrytów, którzy mimo niesprzyjających okoliczności zdecydowali się stanąć na ślubnym kobiercu. Sprawdź śluby gwiazd 2020!

Śluby gwiazd z dwóch różnych światów – Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens

Śluby gwiazd rozpoczynamy sporą "bombą", bowiem nie na jedną, a na dwie uroczystości zdecydowali się Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens. Projektantka mody i producent telewizyjny najpierw pobrali się w domu w Konstancinie podczas skromnej uroczystości, a następnie przenieśli się do Grecji. Ceremonia była wyjątkowo piękna. Kobietę do ołtarza poprowadzili jej synowie. Co ciekawe, podczas uroczystości nie zabrakło byłej partnerki Rinke i matki jego dziecka, Kayah.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens przed ślubem spotykali się dwa lata.

śluby gwiazd

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Niewiele jest w mediach kobiet takich, jak ona. Silna, niezależna, weszła na Everest, brała udział w najtrudniejszych rajdach świata i samotnie wychowywała córkę. On miał opinię bezkompromisowego, ale wrażliwego samotnika. Szukał przygód, zwiedzał świat i nie wydawało się, że zamierza osiąść na stałe.

Martyna Wojciechowska zauroczyła Przemysława Kossakowskiego charakterem i tupetem. Zaczął o niej częściej myśleć dzięki pełnym emocji wymianom wiadomości. Swój ślub owiali tajemnicą. Dopiero po ceremonii zdecydowali się ujawnić fotografie. 17 października rozpoczęli nową, wspólną drogę życia.

śluby gwiazd

Największe ślubne poruszenie - Jacek Kurski

On to polityk, szef Telewizji Polskiej. Przez wiele lat miał żonę, w związku z którą pojawiły się również dzieci. Joannę Klimek poznał na telewizyjnych korytarzach. Zakochał się tak bardzo, że postanowił… unieważnić poprzedni ślub kościelny. Ponadto, władze episkopatu dały mu na to zgodę. Kontrowersji przy okazji kolejnego ślubu prezesa TVP było co niemiara i to właśnie ta uroczystość była najbardziej trendującym hasłem w weselnej kategorii w 2020 roku.

Lara Gessler i Piotr Szeląg

Lara Gessler jest celebrytką na miarę XXI wieku. Córka znanej restauratorki stała się jedną z naczelnych polskich influencerek nie tylko dzięki znanej mamie, Magdzie Gessler, ale również burzliwemu życiu prywatnemu. W 2017 roku wzięła ślub z Pawłem Ruczem, który nie potrafił jednak dotrzymać jej kroku. Ostatecznie się rozwiodła i zaszła w ciążę z Piotrem Szelągiem, który w 2020 roku został również jej mężem. Jest prawnikiem, ma własną kancelarię w Warszawie.

śluby gwiazd lara gessler

Śluby gwiazd w 2020 roku to również ceremonia Marcina Bosaka i Marii Dębskiej oraz Zosi Ślotały i Kamila Haidara.

Najlepsze ślubne inspiracje i porady poznasz również dzięki Wedding Trade Show.

Zapraszamy do Wrocławia już 11 Kwietnia! Zarejestruj się już dziś.

Sprawdź nas także na Facebooku!

Wedding Trade Show

Złotym sponsorem wydarzenia jest Kawoj.

Wedding Trade Show Team