Śluby nie będą miały przed Tobą tajemnic

21 listopada w łódzkiej Hali Maszyn odbędzie się kolejna edycja Wedding Trade Show. Nie ma wydarzenia, które lepiej przygotuje do tego wymarzonego dnia. Śluby nie będą miały przed Tobą tajemnic!

Biała suknia, obrączki, najbliżsi i rozpoczęcie rozdziału pod tytułem „i żyli długo i szczęśliwie”. Dzień ślubu jest dla wielu par najbardziej wyjątkowym w życiu. Przygotowania do niego to jednak nie bajka, a wiele ważnych decyzji, które złożą się na to, czy wszystko odbędzie się zgodnie z planem. Zanim zabrzmią kościelne dzwony, odwiedź Wedding Trade Show w Łódzkiej Hali Maszyn (21 listopada) i pozwól sobie pomóc w zaplanowaniu ślubu i wesela marzeń.

Wedding Trade Show – plan wydarzenia

Wedding Trade Show to między innymi wystawcy z branży ślubnej. Podczas wydarzenia swoje produkty i usługi zaprezentują firmy z sektora branży ślubnej, florystyki, dekoracji, zaproszeń, sal i przyjęć weselnych, dodatków, akcesoriów, biżuterii, urody, zdrowia, fotografii, video i akcesoriów ślubnych. To kompleksowy przekrój wszystkich najpotrzebniejszych elementów ślubnej układanki.

ŚLUB DIANY I KAROLA. MIAŁ BYĆ BAJKĄ, BYŁ POCZĄTKIEM KATASTROFY

Ponadto, na Scenie Główniej eventu będzie działo się wiele. Co wydarzy się na Wedding Trade Show? Uczestnicy zobaczą pokazy mody:
- Syrena Suknie i Dodatki Ślubne
Salon Syrena stworzony został z myślą o kobietach, które są różne, mają różne oczekiwania, potrzeby, marzenia. Łączy je jednak marzenie o idealnej sukni ślubnej, o delikatnym kroju, uszytej ze szlachetnych materiałów. Oferta sukien i dodatków została więc dobrana tak, aby każda kobieta znalazła tu coś dla siebie.
- Panna na Wydaniu
Autorska kolekcja nieszablonowych sukien ślubnych zaprojektowanych przez Anitę Elci-Płoszaj. Inspirowana energią natury - jej pięknem, tajemniczością i nieprzewidywalnością, która tak jak kobieta ma wiele twarzy.
- Sundari Showroom Sukien Ślubnych
Atelier sukien ślubnych, wyjątkowe projekty sukien tworzone z pasją przez designer Aneta Miszczak. Modele z kolekcji w ilości limitowanej dostępne w showroomie oraz projekty indywidualne szyte na miarę klientki.
- Monika Adamska
Pasja do szycia i projektowania towarzyszy jej od dzieciństwa. W ubiegłym roku postanowiła tę pasję uczynić również drogą zawodową. Projekty na indywidualne zamówienie oraz szycie na miarę to główne kierunki działalności.

śluby

Ponadto, Beauty Centrum Estetyki przygotuje pary młode do najważniejszego dnia w życiu. A zna się na tym jak mało kto, bowiem oferuje między innymi zabiegi pielęgnacyjne, laserowe, wyszczuplające i modelujące sylwetkę oraz szereg innych.

ŚLUB EKUMENICZNY. CZY INNE WYZNANIE JEST PRZESZKODĄ?

Nie mogło zabraknąć również warsztatów i prelekcji tematycznych w kontekście planowania wesela. Czy potrzebne jest do tego wsparcie? Wykład pod tytułem „Jak wygląda współpraca z wedding plannerem?” wygłosi Joanna Krukowska-Głowińska. Odpowie ona na pytania w czym może pomóc wedding planner, czy usługi konsultanta ślubnego są dla każdego i czy dzięki współpracy z wedding plannerem można zaoszczędzić.

KUP BILET na Wedding Trade Show 

Wedding Trade Show Łódź
21 listopada 2021, Hala Maszyn

Spełnij z nami swoje ślubne marzenie!

Zobacz również

Wedding Planner – czy warto go zatrudnić?

W amerykańskich komediach romantycznych śluby są idealnie zorganizowane. Stoi za tym profesjonalny wedding planner. Czy tym samym warto go zatrudnić?…

Wedding Trade Show spełniło ślubne marzenia w Łodzi

21 listopada w łódzkiej Hali Maszyn odbyło się Wedding Trade Show. Wydarzenie przygotowało młode pary do najważniejszego dnia w życiu.…

Tysiące odwiedzających chętnych do spełnienia ślubnego marzenia. Tak było na Wedding Trade Show!

7 listopada Wrocławskie Centrum Kongresowe zamieniło się w polską stolicę ślubów. Na uczestników czekało wiele atrakcji, które pozwoliły na realizację…