Wedding Trade Show spełniło ślubne marzenia w Łodzi

21 listopada w łódzkiej Hali Maszyn odbyło się Wedding Trade Show. Wydarzenie przygotowało młode pary do najważniejszego dnia w życiu.

Co zrobić, żeby dzień ślubu był najbardziej wyjątkowy w całym życiu? Poza znalezieniem odpowiedniego partnera trzeba się jeszcze dobrze przygotować. I o to przygotowanie dbają kolejne edycje Wedding Trade Show. 21 listopada event odbył się w Łodzi, przyciągając tłumy młodych par.

Czytaj również: ŚLUB EKUMENICZNY. CZY INNE WYZNANIE JEST PRZESZKODĄ?

Co działo się na Wedding Trade Show?

Wedding Trade Show przywitało uczestników bogatą strefą wystawienniczą, w której można było zobaczyć największych przedstawicieli branży ślubnej. Podczas wydarzenia swoje produkty i usługi zaprezentowały firmy z zakresu florystyki, dekoracji, zaproszeń, sal i przyjęć weselnych, dodatków, akcesoriów, biżuterii, urody, zdrowia, fotografii, video i akcesoriów ślubnych. Był to kompleksowy przekrój wszystkich najpotrzebniejszych elementów ślubnej układanki.

Kogo można było spotkać na evencie? Między innymi Syrena Suknie i Dodatki Ślubne, czyli salon, który stworzony został z myślą o kobietach, które są różne, mają różne oczekiwania, potrzeby i marzenia. Oferta sukien i dodatków została dobrana tak, aby każda panna młoda znalazła coś dla siebie. Przedstawiciele Panny na Wydaniu zaprezentowali z kolei nieszablonowe suknie ślubne zaprojektowane przez Anitę Elci-Płoszaj. Sundari Showroom Sukien Ślubnych mogło z kolei pochwalić się kreacjami Anety Miszczak.

trade

Beauty Centrum Estetyki przygotowywało pary młode do najważniejszego dnia w życiu. Przedstawiło ofertę między innymi zabiegów pielęgnacyjnych, laserowych, wyszczuplających i modelujących sylwetkę. Partnerzy Strefy Beauty, czyli OZK Okiem Zdrowej Kobiety i SOUVRE zadbali o to, by każda para młoda czuła się świetnie przed najważniejszym dniem w życiu!

Dodatkowe atrakcje zapewnili Partner Center i Dobrewino.pl, czyli partnerzy Strefy Alkoholi. Można było spróbować, jakie trunki pasują do wybranych kompozycji smakowych podczas wesela i sprawdzić, które wino najbardziej przypada do gustu. A o to, co na stole zadbało Ciasno jak w Ulu Beestro.

Czytaj również: ŚLUB DIANY I KAROLA. MIAŁ BYĆ BAJKĄ, BYŁ POCZĄTKIEM KATASTROFY

Oferta była szeroka i różnorodna. Każda para młoda znalazła coś dla siebie! Na miejscu można było skorzystać z porad wedding plannerów, sprawdzić najbardziej korzystne i wpadające w gusta usługi i produkty. Nie zabrakło porad z zakresu przygotowania ślubu, urody, ale także relaksu przed najważniejszym dniem w życiu. Organizatorzy zadbali nawet o dojazd na ślub! Pomógł w tym Wyłączny Partner Motoryzacyjny wydarzenia, Vintage Cars.

Wedding Trade Show po raz kolejny sprawiło, że zakochani będą mogli się cieszyć idealnym scenariuszem swoich ślubów.

Wedding Trade Show się nie zatrzymuje. Zapraszamy na kolejne edycje wydarzenia:
- 12 grudnia Centrum Praskie Koneser, Warszawa
- 6 marca Hala Maszyn, Łódź
- 20 marca Wrocławskie Centrum Kongresowe

Kup bilet już dziś: weddingtradeshow.pl/kup-bilet

Sprawdź nas także na Facebooku!

Wedding Trade Show

Wedding Trade Show Team

Zobacz również

Wedding Planner – czy warto go zatrudnić?

W amerykańskich komediach romantycznych śluby są idealnie zorganizowane. Stoi za tym profesjonalny wedding planner. Czy tym samym warto go zatrudnić?…

Śluby nie będą miały przed Tobą tajemnic

21 listopada w łódzkiej Hali Maszyn odbędzie się kolejna edycja Wedding Trade Show. Nie ma wydarzenia, które lepiej przygotuje do…

Tysiące odwiedzających chętnych do spełnienia ślubnego marzenia. Tak było na Wedding Trade Show!

7 listopada Wrocławskie Centrum Kongresowe zamieniło się w polską stolicę ślubów. Na uczestników czekało wiele atrakcji, które pozwoliły na realizację…