Wedding Trade Show bezpiecznym wydarzeniem. Czytaj więcej
Weselne trendy 2020 i 2021. Co jest w modzie?

Mimo pandemii każda para młoda marzy o wyjątkowym ślubie. Jego istotnym elementem są dekoracje. Jakie są weselne trendy 2020 i 2021?

Piękna suknia ślubna, niezapomniany wystrój i wspaniałe wspólne chwile - tak każda para młoda chciałaby zapamiętać ślub i wesele. Nieodzownym ich elementem jest wystrój stali i styl, który może tę najważniejszą imprezę życia spiąć estetyczną klamrą. Kiedyś wszystkie były podobne. Dziś mogą pokazać gusta nowożeńców. Na co postawić w 2020 i 2021 roku? Poznaj weselne trendy!

Lawenda ponad wszystko

Natura dochodzi do głosu! Im więcej elementów eko i niewymuszonej delikatności, tym lepiej. Jednym z przodujących trendów w najbliższych sezonach będzie wesele lawendowe. Roślina ta może nie tylko być podstawą wystroju kościoła, ale jednocześnie stanowić elegancki element ozdobny stołów weselnych. Sztućce związane wstążką z lawendy? Adekwatny dobór kolorów dodatków? Będzie pięknie!

weselne trendy

Eukaliptusowe love

Eko trend przejawia się również w wykorzystaniu nieco egzotycznych dla Polski roślin. Eukaliptus zachwyca elegancją. O ile lawenda jest samowystarczalnym dodatkiem, o tyle on jest idealną bazą pod łączenie ze złotymi akcentami. Sprawdzi się także przy srebrze, jednak to właśnie złoto na zasadzie kontrastu wydobędzie jego prawdziwy blask.

trendy ślubne

Jesienne barwy

Weselne trendy przestały być sztampowe. Przez przesunięcie okresu ślubnego o kilka miesięcy, musiały się dostosować. Ślub na jesień to dla wielu w tym momencie jedyna alternatywa. Nie oznacza to jednak, że jest przez to gorszy. W końcu ta złota, polska pora roku obfituje w piękne i soczyste barwy, które mogą stać się oryginalnymi połączeniami weselnymi. Ich koloryt powoduje, że reszta wystroju powinna być utrzymana w ciepłych barwach. Do realizacji tego trendu doskonale nada się jarzębina, ale także astry i łososiowo-czerwone róże.

jesienne trendy

Weselny trend - klimat niesamowity

Jednym  z najnowszych i najoryginalniejszych trendów weselnych jest... księżyc. Wszystko, co ma związek z niebem, gwiazdami i stylem boho bardzo się w niego wpisuje. Tonacja jest zdecydowanie chłodniejsza niż przy poprzedniej propozycji, ale świetnie wygląda łamana złotymi dodatkami, które dobrze korespondują z wyobrażeniem  gwiazd. Do  tego  mnóstwo światełek,  które zazwyczaj używane są w okresie bożonarodzeniowym i mamy niezapomniany i wyjątkowy klimat.ślub księżyc

Sprawdź nas także na Facebooku!

Wedding Trade Show

Wedding Trade Show Team

Zobacz również

Zaproszenia ślubne – kiedy zamówić i kiedy wysłać?

Zaproszenia ślubne dla wielu są sporym wyzwaniem, a ich przygotowanie zajmuje sporo czasu. Kiedy je zamówić i wysłać, by oszczędzić…

Stój na wesele. Jak się ubrać, by zrobić to z klasą i nie popełnić faux pas?

Mało jest okazji, w czasie których tak bardzo zależy nam, by dobrze wyglądać. Strój na wesele - jak się ubrać,…

Etykieta ślubna. Co wypada, a co nie?

Kiedy wysłać zaproszenia na ślub? A może wręczać je osobiście? Czy poprosić rodziców panny młodej o zgodę na ślub? A…